سئو حرفه ای چیست؟

folder_openمقالات
سئو حرفه ای چیست؟

سئو حرفه ای چیست؟چه اقدامات بهینه سازی باید انجام شود؟

سئو حرفه ای به مجموعه اقدامات انجام شده. در داخل و خارج از وبسایت گفته می شود. که به منظور افزایش قدرت دامنه ی موتورهای جستجو صورت می پذیرند. همانطور که می دانید سئو به معنای بهینه سازی برای موتورهای جستجو است. و تکنیک های به کار گرفته شده. در سئو موجب بالا رفتن رتبه ی سایت در لیست نتایج موتور های جستجویی مثل گوگل می شوند. سئوی حرفه ای به مجموعه ای از تکنیک ها در داخل و خارج سایت گفته می شود. که باعث افزایش بازدید کنندگان از وبسایت شما می گردند. موثرترین تکنیک در سئوی حرفه ای، دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال است.

سئو چیست؟

اگر تکنیک های سئو را به بخش سئوی کلاه سفید و سئوی کلاه سیاه تقسیم بندی کنیم، سئوی حرفه ای شامل به کارگیری تکنیک های قانونی یا اصطلاحا کلاه سفید می شود. هدف سئوی حرفه ای این است. که وبسایت را در صفحه ی اول لیست نتایج موتور جستحو قرار دهیم.  چرا که غالب افراد تنها بر روی نتایج مشاهده شده. در صفحه ی اول کلیک می کنند. به کارگیری درست تکنیک های سئوی حرفه ای کلید موفقیت در سئو است.

با طراحی سایت با ورد پرس آشنا شوید.

مراحل انجام سئو حرفه ای

در ادامه اقداماتی که لازم است در سئوی حرفه ای صورت بگیرند را بر می شماریم:
  • تحقیق کلمات کلیدی

نخستین گام سئوی حرفه ای می بایست پس از تعیین موضوع کسب و کار، مرتبط ترین و پر کاربرد ترین کلمات کلیدی برای آن انتخاب شوند. در واقع باید بر روی آن دسته از کلمات کلیدی تمرکز کنید که می توانند مشتریان را به سمت سایت تان سوق دهند.

برنامه نویسی

  • تجزیه و تحلیل وبسایت های رقیب

پس از بررسی کلمات کلیدی، باید این نکته را در نظر دارید. که وبسایت های دیگری نیز مانند شما به بررسی پرکاربردترین کلمات کلیدی پرداخته. و شاید خیلی هم از شما جلوتر باشند. مهم ترین عاملی که می تواند موجب پیشی گرفتن. شما از آن ها شود پیدا کردن. نقاط ضعف شان است.

  • لینک سازی

بک لینک های وارد  به وبسایت شما که به دلیل پربازدید بودن. وبسایت مبدا و محتوای خوب آن ایجاد شده اند. از نظر موتورهای جستجو با ارزش تلقی می شوند. همچنین لینک سازی بین صفحات موجب می شود تا موتور جستجو هنگام بررسی یک صفحه، صفحات دیگر را نیز مورد ارزیابی قرار دهد.

  • تولید محتوا

استفاده از تولید محتوای منحصر به فرد، ارزان ترین. و بهینه ترین روش برای بالا بردن رتبه ی سایت است.

  • سئوی لوکال

سئوی محلی به معنای نمایش نتایج به کاربر بر اساس نزدیک ترین نتیجه به محدوده ی اوست و یکی از تکنیک های مهم در سئوی حرفه ای می باشد.

  • سئوی موبایل

امروزه استفاده از موبایل و تبلت برای جستجوی صفحات مختلف در موتورهای جستجو بسیار رایج است. به همین دلیل سایت باید به گونه ای باشد. که تمامی صفحات آن در موبایل و سایر دستگاه های دیگر به درستی و کامل نمایش داده شوند. و این عامل مهمی در رتبه بندی وبسایت شما توسط موتور جستجو است.

  • جستجو در سطح بین المللی

یکی از موارد مهم در سئوی حرفه ای این است که سایت شما حداقل از دو زبان پشتیبانی کند. البته سئوی حرفه ای برای جستجوی بین المللی معمولا توسط وبسایت هایی انجام می گیرد که قادر هستند تا محصول یا خدمات خود را در سطح فرامرزی ارائه کنند. در این صورت باید کاربران موجود در اقصی نقاط دنیا بتوانند با وبسایت تان ارتباط برقرار کنند.

  • بازاریابی ویدیویی

امروزه تاثیر استفاده از ویدیو به جای متن برای جلب کاربران بسیار افزایش و همین موجب تا یکی از تکنیک های مهم در سئوی حرفه ای شود. ویدیویی که درست بسازیم. می تواند به اندازه ی ده ها متن پسندیده و به اشتراک بگذارید.

درباره ما بیشتر بدانید.

چگونه باید حرفه ای بودن سئوی یک سایت مشخص شود؟

اساسا، سایتی که دارای سئوی حرفه ای باشد، سایتی است که به موتور جستجو اجازه می دهد تا میان صفحاتش جستجو کرده و آن ها را بخواند. چراکه اطمینان حاصل کردن از اینکه موتور جستجو بتواند. به راحتی بخزد. و محتوایتان را درک کند. اولین گام برای دیده شدن. وبسایت در صفحه ی نخست لیست نتایج موتور جستجو است.

خدمات طراحی سایت

موتور جستجو برای این کار از یک خزنده استفاده می کند و ما نیز تلاش می کنیم تا با موتور جستجو همکاری داشته باشیم نه اینکه بر خلاف میل آن عمل کنیم. متاسفانه وبسایت های زیادی طراحی شده اند. که از تکنیک های سئوی حرفه ای هیچ بهره ای نبرده اند. ساختن یک وبسایت با سئوی حرفه ای نیازمند برنامه ریزی دقیق. و رویکردی ساختارمند برای نمایش کسب و کار یا خدماتی است. که ارائه می دهید. وبسایت شما به عنوان یک ابزار بازاریابی می بایست. بر پایه ی یک برنامه-ی مستحکم بازاریابی دیجیتال با مدل بیزینس و ارائه ی ارزش ها باشد.

چه سایت هایی نیاز به سئوی حرفه ای دارند؟

سایت هایی که با هدف تجارت و به دست آوردن. سود بیشتر راه اندازی شده اند. نیاز دارند. تا صفحات خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنند. تا از این طریق، به هدف سئوی حرفه ای که همان جذب بازدید کننده ی بیشتر است. دست یابیم. سئوی حرفه ای مهم ترین عامل جلب مشتریان بالقوه برای وبسایت است. به طور کلی می توان گفت مهم ترین گروه از وبسایت هایی که به سئوی حرفه ای نیاز دارند. آن دسته از وبسایت هایی هستند. که با اهداف بازرگانی و تجاری ایجاد می شوند.

نمونه کار های ما

سایتی که به طور حرفه ای بهینه سازی شده باشد. از شانس بالایی برای موفقیت در زمینه ی تجاری خاص خود برخوردار است. چرا که امروزه بیشتر افراد از موتورهای جستجو برای مسائل مختلف استفاده می کنند. وقتی شما با اقدامات سئوی حرفه ای در صفحه ی اول لیست نتایج موتورهای جستجو واقع شوید. افراد بیشتر با محصولات و خدمات شما آشنا هستند. و احتمالا تبدیل به مشتری تان خواهند شد. و افزایش تعداد مشتریان معادل است.

خدمات طراحی اپلیکیشن موبایل

با رونق تجارت.می توانید برای انجام سئوی حرفه ای بر روی وبسایت تان از متخصصین این امر نیز بهره ببرید. البته باید همواره این نکته را در نظر داشته باشید که استفاده از تکنیک های سئوی کلاه سیاه یا همان تکنیک های غیر قانونی ممکن است برای مدتی کوتاهی رتبه ی وبسایت تان را بالا ببرد، اما موتورهای جستجوی گوگل بیش از هزار بار در طول سال به روز رسانی می شوند و هدف از این بهینه سازی ها شناسایی تکنیک های غیر قانونی و سیاه و حذف وبسایت هایی است که از این تکنیک ها استفاده می کنند.

تفاوت هزینه های سئوی حرفه ای و سئوی عادی

اگر برای وبسایت تجاری خود به اقدامات سئوی عادی مثل یک طراحی سایت معمولی و یک امکان ثبت نام ساده روی بیاورید، به زودی از میدان رقابت وبسایت های تجاری خارج خواهید شد. چون وبسایت های رقیب با به کار گیری اقدامات سئوی حرفه ای علاوه بر تمرکز بر روی یک هاستینگ مطلوب، طراحی زیبای سایت، نام دامنه ای که کوتاه بوده و به ذهن سپرده شود و … را نیز مد نظر قرار می دهند.

با خدمات طراحی سایت ما آشنا شوید.

در حال حاضر رقابت وبسایت های تجاری و بازرگانی که ارائه دهنده ی محصولات و خدمات مختلف هستند. نه تنها بر سر قرار داشتن. در صفحه ی اول لیست نتایج گوگل بلکه بر سر قرار دارد. در 5 نتیجه ی برتر صفحه ی اول است. چرا که طبق آمار، بیش از 90 درصد کاربران تنها بر روی 5 نتیجه ی نخست کلیک می کنند.

نخستین گامی که باید برداشته شود. تا در دراز مدت منجر به قرار گیری. شما در 5 رتبه ی برتر موتورهای جستجو و خصوصا گوگل شود. استفاده از سئوی حرفه ای برای سایت تان است. طبیعتا اگر از یک آدم خبره ی سئو بخواهید. که بهینه سازی را برای وبسایتتان انجام دهد، هزینه ی درخواستی وی برای به کار گیری اقدامات حرفه ای سئو نسبت به سئوی معمولی بالاتر خواهد بود.

برنامه نویسی/طراحی وب سایت/ انجام پروژه سئو

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

برنامه نویسی،طراحی سایت،طراحی وب سایـت،طراحی سایت فروشگاهی،طراحی سایت شرکتی،طراحی سایت دولتی،طراحی سایت سازمان ها،طراحی سایت خبری،طراحی سایت خصوصی،طراحی سایت نظامی،طراحی سایت ورزشی،طراحی سایت آموزشگاهی،طراحی سایت آموزش آنلاین،طراحی سایت فروش آنلاین،طراحی سایت b2b،سئو،پروژه سئو،انجام پروژه سئو،بهینه سازی وب سایت،افزایش رتبه گوگل،سئو داخلی،سئو خارجی،سئو در اصفهان،سئو تخصصی،سئو اینستاگرام،طراحی اپلیکیشن،ساخت نرم افزار موبایل،برنامه نویسی اندروید(android)،برنامه نویسی آیفون(ios)،دیجیتال مارکتینگ،ساخت نرم افزار حسابداری،ساخت نرم افزار های کامپیوتر،انجام پروژه های شبکه های اجتماعی،افزایش فالور اینستاگرام،ادمین اینستاگرام

طراحی وب سایت ارزان در ایران

ایجاد سایت در اصفهان

طراحی سایت در تهران

سئو در اصفهان

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Related Posts

فهرست